За знамето на Софийския мото клуб

- 1925 -

Първото състезание за знамето на сфоииския мото клуб се провежда на 7 април 1925 г. с маршрут София - Панчарево и обратно. В пробега участват Христо Стоянов, Димитър Соколов, Иван Георгиев, инж. Даскалов, Манол Георгиев, Никола Георгиев и Димитър Торбов, всички от София и Милко Клайнер от Русе. Победител е Иван Георгиев.

победителя Иван Георгив с BSA S25 от страниците на списание "Илюстравана седмица"

- 1926 -

В брой 106 на в. Спорт от 10 април 1926 четем:
      "На 7 този месец мотоциклетния клуб откри спортния си сезон за 1926 г. Тържеството се откри с молебен, който се състоя заедно с този на колоездачите при черквата "Св. Александър Невски". След обяд в 3 часа се произведоха мотоциклетни надбягвания за определяне дружествен знаменосец, с маршрут: Александровия мост при Княжево, до Перник и обратно, всичко 42 километра.
       От 11-те участници пръв се класира Н. Василев за 34 мин. и 50 сек., с мотор "Саролея", развил средно 72 км. в час 2)  Димитър Соколов за 34 мин. и 55 сек. 3) Любен Чачаров за 36 мин. и 30 сек. 4) Бичев за 41 мин. и 55 сек. Следват още: М. Димитров, Хр. Милев, Димитър Торбов, Греченлие и др."

- 1927 -

На 24 април 1927 се провежда състезание за определяне на дружествен знаменосец. Маршрута е София - Радомир - Дупница - Сaмоков - София с обща дължина 210 километра. Това е първата "Обиколка на Витоша". Победител и дружествен знаменосец става Любен Чачаров с BSA S29

- 1942 -

На 9 август 1942 се провежда състезанието "Обиколката на Триъгълника" за знамето на софийския мото клуб. Състезанието печели Цоню Ангелов. Обявен е за знаменосен на клуба за тази година с асистенти: Ярослав Комещик и Д. Петрочив.

Състезателите от голямата категория малко преди пущането им. Пръв от ляво на дясно с №1 е победителят Цоню Ангелов